Vaizdo įrašas
Savybės:
Temperatūros matavimas dideliais atstumais: K9 Pro F skysto muilo termometro dozatorius su įmontuotu aukštos kokybės jutikliu gali stebėti temperatūrą iki 3 m atstumu, todėl puikiai tinka naudoti viešose vietose, tokiose kaip mokykla, viešbutis, ligoninė, prekybos centras ir kt.
Sieninis stilius: prie sienos tvirtinamas automatinis dezinfekavimo priemonės dozatorius gerai veikia, kad ant stalviršio nebūtų netvarkos ir jis būtų švarus.
Maitinamas baterijomis ir įkraunamas: šis alkoholio muilo dozatorius maitinamas AA arba 18650 baterijomis, taip pat gali būti maitinamas adapteriu. (Įkrovimo adapteris ir baterijos nepridedamos).
Patogu ir higieniška: tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad įjungtumėte automatinį muilo dozatorių, taip veiksmingai išvengsite kryžminės infekcijos neliesdami muilo dozatoriaus. Tinka viešoms vietoms, tokioms kaip biurai, viešbučiai, ligoninės, medicinos įstaigos, mokyklos ir kt. Jis vienu metu matuoja rankų ir kaktos temperatūrą.


| Prekės Nr.: | K9 Pro F |
| Produkto dydis: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Įtampa: | 5 V 2 A |
| Talpa: | 1200 ml |
| Matavimo atstumas: | 3m |
| Garso stiprumas: | 1–4 lygiai reguliuojami |
| Dozavimas: | 0,1–2 ml reguliuojamas |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis, trikojo stovas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Matavimo diapazonas: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Signalizacijos temperatūra: | Reguliuojamas |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Transliuojama 18 kalbų: | |
| Kinų, anglų, ispanų, japonų, portugalų, korėjiečių, vokiečių, prancūzų, rusų, italų, arabų, turkų, tailandiečių, kambodžiečių, indoneziečių, bengalų, hindi, vietnamiečių | |
| Pakavimas: | 1 vnt./spalvotoje dėžutėje; 9 vnt./dėžutėje |
| Spalvų dėžutė apima: | Dozatorius x1, USB laidas x1, vadovas x1, atraminė sagtis x1, tvirtinimo prie sienos varžtai x2, lašėjimo padėklas x1, piltuvėlis x1, galinio dangtelio padėklas x1. Dėžutės kiekis: 9 vnt./dėžutėje.Pagrindinės dėžutės dydis: 49x495x35 CMSvoris: 11,6 kg/dėžutė Pastabos: baterijos ir USB adapteris į pakuotę neįeina |
| Spalvotos dėžutės dydis: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dėžutės dydis: | 49 x 495 x 35 cm |
| ŠV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Prekės Nr.: | K9 Pro F |
| Produkto dydis: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Įtampa: | 5 V 2 A |
| Talpa: | 1200 ml |
| Matavimo atstumas: | 3m |
| Garso stiprumas: | 1–4 lygiai reguliuojami |
| Dozavimas: | 0,1–2 ml reguliuojamas |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis, trikojo stovas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Matavimo diapazonas: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Signalizacijos temperatūra: | Reguliuojamas |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Transliuojama 18 kalbų: | |
| Kinų, anglų, ispanų, japonų, portugalų, korėjiečių, vokiečių, prancūzų, rusų, italų, arabų, turkų, tailandiečių, kambodžiečių, indoneziečių, bengalų, hindi, vietnamiečių | |
| Pakavimas: | 1 vnt./spalvotoje dėžutėje; 9 vnt./dėžutėje |
| Spalvų dėžutė apima: | Dozatorius x1, USB laidas x1, vadovas x1, atraminė sagtis x1, tvirtinimo prie sienos varžtai x2, lašėjimo padėklas x1, piltuvėlis x1, galinio dangtelio padėklas x1. Dėžutės kiekis: 9 vnt./dėžutėje.Pagrindinės dėžutės dydis: 49x495x35 CMSvoris: 11,6 kg/dėžutė Pastabos: baterijos ir USB adapteris į pakuotę neįeina |
| Spalvotos dėžutės dydis: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dėžutės dydis: | 49 x 495 x 35 cm |
| ŠV/GV: | 9,45/11,60 kg |
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.