Aerozolių dozatoriusyra prietaisas, galintis pagerinti gyvenamųjų ir darbo patalpų oro kokybę, automatiškai išvalyti orą ir pridėti kvapo. Jis gali pašalinti įvairius kvapus ore, sterilizuoti ir nuolat palaikyti patalpų oro kvapą, kuris yra nekenksmingas žmogaus organizmui. Prieskoniai išgaunami iš natūralių augalų. Natūralūs kvapai turi gaivų ir gaivų poveikį. Jis naudojamas purškiant aerozolių balionėlius, siekiant sustiprinti malonų kvapą tualete, viešbutyje, biure, posėdžių salėje, vonios kambaryje ir kt.
| Prekės Nr.: | ADS01 |
| Produkto dydis: | 212 x 90 x 90 mm |
| Spalva: | Balta |
| Medžiaga: | PP |
| Produkto svoris: | 185 g |
| Intervalo laikas: | 5/15/30 minučių (reguliuojamas) |
| Maitinimo šaltinis: | 2 x AA baterijos (nepridedamos) |
| Dozavimas: | 0,1 ml |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis |
| Suderinamas aerozolių tūris: | 300 ml |
| Suderinamas aerozolio dydis (aukštis x skersmuo): | Maždaug 14 x 6,5 cm |
| Taikymas: | namų vonios kambarys, viešasis tualetas, viešbutis, restoranas ir kt. |
| Į komplektą įeina:: | 1 x AutomatinisAerozolių dozatorius(baterijos ir aerozolis nepridedami) |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Pakavimas: | 24 vnt./dėžutėje, saugus pakavimas |
| Dėžutės dydis: | 50 x 38 x 22 cm |
| ŠV/GV: | 4,39/4,98 kg |
ĮmonėMuilo dozatorių kokybės kontrolės procesas
1. Žaliavų ir atsarginių dalių patikrinimas, 100% praėjimas
2. Gamybos proceso patikrinimas, 100% praėjimas
3. Gatavų gaminių, tokių kaip maitinimo šaltinis, temperatūros kalibravimas ir matavimas, siurblio funkcija ir kt., bandymas, 100 % praėjimas
„Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd“ yra patyręs gamintojas, įsikūręs Šendžene, Kinijoje, turintis pažangias gamybos mašinas, patyrusią tyrimų ir plėtros komandą, gamyklą, apimančią daugiau nei 3000 m², daugiausia gaminame įvairius rankų dezinfekavimo priemonių dozatorius.
Mūsų muilo dozatoriai gali būti naudojami įvairiose srityse, pavyzdžiui, viešbučiuose, namuose, biure, mokykloje, prekybos centre ir kt., su temperatūros matavimu arba be jo, juos galima pastatyti ant stalo, sienos ar trikojo ir gauti daug patentų bei sertifikatų, tokių kaip CE, RoHs, FCC.
Mes ne tik siūlome produktus, bet ir tiekiame greitus, pilnus ir individualius dizainus pagal klientų poreikius. Turime profesionalią kokybės kontrolės komandą ir užtikriname, kad visi produktai prieš išsiuntimą būtų patikrinti pagal AQL kriterijus.
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.