„Siweiyi“ automatinis kvapų purkštuvas gali padėti sukurti kvapnią aplinką vonios kambaryje, viešbutyje, biure, sodyboje ir pagerinti oro kokybę. Mūsų automatiniai oro gaiviklio dozatoriai automatiškai pašalina kvapus. Įdėkite oro gaiviklio skardinę ir nustatykite kvapo dažnį, kad galėtumėte visą laiką mėgautis grynu oru.
| Garantija | 12 mėnesių |
| Prekės ženklas | OEM/ODM |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | PP plastikas |
| Talpa | Standartinis 300 ml purškimo balionėlis. |
| Įdiegti | stalinis, montuojamas ant sienos |
| maitinimo šaltinis | 2 vnt. AA baterijų |
| Įrengimas | Gręžtuvu ir varžtais |
| Purškimo intervalo laikas | 5/15/30 minučių |
| darbo valandos | 24 valandos |
| produkto svoris | 0,18 kg |
| Matmuo | 210 * 82 * 92 mm |
| Naudojimas | biuras, viešbutis, svetainė, tualetas ir kt. |

Esame jauna komanda su talentingais nariais, todėl mus vienija bendras tikslas: tiekti aukščiausios kokybės produktus ir patikimas paslaugas. Vadovaujant Kyle'ui ir Thomasui, esame vieningi kaip šeima. Mūsų grupės vystymąsi rėmė jie: sąžiningumas, inovacijos, atsakomybė, bendradarbiavimas.
Siweiyi kokybės kontrolės akcentas
Kokybė yra gyvybiškai svarbi „Siweiyi“. Ji sustiprina mūsų visapusišką stiprybę. Tikimės pasiūlyti aukštos kokybės produktus ir užmegzti abipusiai naudingus santykius su klientais.
Naudojame aukštųjų technologijų gamybos įrangą ir procesus, atitinkančius AQL standartą. Visi mūsų produktai yra sertifikuoti pagal RoHs, CE, FCC, KC ir kt.
Mūsų kokybės kontrolės ir kokybės kontrolės komandos užtikrina, kad kiekvienas gamybos etapas atitiktų aukštus kokybės standartus. Nuo žaliavų, atsarginių dalių iki gatavų gaminių – kiekvienas procesas yra kruopščiai tikrinamas. Tik tada, kai gaminiai 100 % praeina patikrinimus, jie gali pereiti prie kito etapo.
Gatavų gaminių, tokių kaip maitinimo šaltinis, temperatūros kalibravimas ir matavimas, siurblio funkcija ir kt., bandymas, 100 % sėkmingas
Apie mus
„Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd“ yra patyręs gamintojas, įsikūręs Šendžene, Kinijoje, turintis pažangias gamybos mašinas, patyrusią tyrimų ir plėtros komandą, gamyklą, apimančią daugiau nei 3000 m², daugiausia gaminame įvairius rankų dezinfekavimo priemonių dozatorius.
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.