Didelė talpa: šis automatinis rankų dezinfekavimo priemonės dozatorius turi didelę 1000 ml talpą, tinka naudoti įvairius dezinfekavimo skysčius ir rankų dezinfekavimo priemones, kasdieniam ir profesionaliam naudojimui, puikiai tinka namams, viešbučiams, ligoninėms ar kitoms viešoms vietoms.
Patogu ir higieniška: tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad įjungtumėte muilo dozatorių, taip veiksmingai išvengsite kryžminės infekcijos neliesdami muilo dozatoriaus. Tinka viešoms vietoms, tokioms kaip biurai, viešbučiai, ligoninės, medicinos įstaigos, mokyklos ir kt.

| Prekės Nr.: | F1307 su grindų stovu |
| Muilo dozatoriaus dydis: | 120 x 120 x 260 mm |
| Muilo dozatoriaus spalva: | Balta |
| Muilo dozatoriaus talpa: | 1000 ml |
| Muilo dozatoriaus medžiaga: | 100 % gryno ABS inžinerinio plastiko |
| Muilo dozavimo butelis: | Daugkartinio pildymo |
| Muilo dozatoriaus svoris: | 0,90 kg |
| Galia pagal: | 4 * C dydžio baterijos arba 110V / 220V adapteris |
| Grindų stovas: | Padėklo medžiaga: metalas su milteliniu dažymu Vamzdžio medžiaga: aliuminis su milteliniu dažymu Stovo pagrindo medžiaga: milteliniu būdu dažytas plienas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Naudojimo dozavimas: | 1 skysčio pompa: 1 ml kiekvieną kartą |
| 2 putų pompos: po 0,8 ml kiekvieną kartą | |
| 3 purškimų pompa: po 0,8 ml kiekvieną kartą | |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Pakavimas: | 1 komplektas/dėžutė |
| Dėžutės dydis: | 36 x 34 x 20 cm |
| ŠV/GV: | 5,6/6,2 kg |
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.