Automatinis jutiklių valdymas: bekontaktis rankų dezinfekavimo aparatas skirtas purškiti rankų dezinfekavimo priemonę arba alkoholį ir automatiškai dozuoti purškiklį, o tai leidžia greitai ir lengvai dezinfekuoti rankas bei pasiekti optimalią rankų higieną.
Patogu ir higieniška: tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad įjungtumėte muilo dozatorių, taip veiksmingai išvengsite kryžminės infekcijos neliesdami muilo dozatoriaus. Tinka viešoms vietoms, tokioms kaip biurai, viešbučiai, ligoninės, medicinos įstaigos, mokyklos ir kt.
| Prekės Nr.: | DAZ-BOX su grindų stovu |
| Produkto dydis: | 410 x 200 x 120 mm |
| Spalva: | Sidabras |
| Talpa: | 2500 ml |
| Medžiaga: | Metalas su milteliniu dažymu |
| Išdavimo laikas: | 0,2–0,5 s |
| Dozavimo atstumas | 1,5–3 colių |
| Grindų stovas: | Padėklo medžiaga: metalas su milteliniu dažymu Vamzdžio medžiaga: aliuminis su milteliniu dažymu Stovo pagrindo medžiaga: milteliniu būdu dažytas plienas |
| Siurblio tipas: | Lašinimas / purškimas / putos pasirinktinai |
| Elektros tiekimas 1: | Nuolatinės srovės elektra |
| Elektros tiekimas 2: | 4 * C dydžio baterijos |
| Ilgas baterijos veikimo laikas: | >30 000 ciklų |
| sertifikatas | CE, RoHS, FCC |
| Pakavimas: | 1 komplektas/dėžutė |
| Dėžutės dydis: | 47 x 36,5 x 39,5 cm |
| ŠV/GV: | 9,5/10,35 kg |




Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.