Automatinis jutiklių valdymas: bekontaktis rankų dezinfekavimo aparatas skirtas purškiti rankų dezinfekavimo priemonę arba alkoholį ir automatiškai dozuoti purškiklį, o tai leidžia greitai ir lengvai dezinfekuoti rankas bei pasiekti optimalią rankų higieną.
Patogu ir higieniška: tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad įjungtumėte muilo dozatorių, taip veiksmingai išvengsite kryžminės infekcijos neliesdami muilo dozatoriaus. Tinka viešoms vietoms, tokioms kaip biurai, viešbučiai, ligoninės, medicinos įstaigos, mokyklos ir kt.


| Prekės Nr.: | F18 |
| Įtampa: | 5 V 2 A |
| Talpa: | 350 ml |
| Matavimo atstumas: | 2–10 cm |
| Garso stiprumas: | 1–4 lygiai reguliuojami |
| Dozavimas: | 0,1–2 ml reguliuojamas |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis, trikojo stovas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Matavimo diapazonas: | 0 ℃ – 42 ℃ (0 ℉ – 107,6 ℉) |
| Darbinė temperatūra: | 10–40 ℃ (50–104 ℉) |
| Signalizacijos temperatūra: | Reguliuojamas (37,3–39 ℃) |
| Galia pagal: | AA baterija, 18650 baterija, C tipo elektrinė |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Transliuojama 18 kalbų: | |
| Kinų, anglų, ispanų, japonų, portugalų, korėjiečių, vokiečių, prancūzų, rusų, italų, arabų, turkų, tailandiečių, kambodžiečių, indoneziečių, bengalų, hindi, vietnamiečių | |
| F18 paketas: | 1 vnt./spalvota dėžutė; 12 vnt./dėžutė |
| Vienoje spalvotoje dėžutėje yra: 1 x dozatorius, 1 x lašų surinkimo padėklas, 1 x vadovas, 1 x USB laidas, 2 x sieniniai varžtai. | |
| 14 x 14 x 30 cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Trikojo paketas: | 1 vnt./ruda dėžutė; 20 vnt./dėžutė |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.