Didelė talpa: šis automatinis rankų dezinfekavimo priemonės dozatorius turi didelę 1200 ml talpą, tinka naudoti įvairius dezinfekavimo skysčius ir rankų dezinfekavimo priemones, kasdieniam ir profesionaliam naudojimui, puikiai tinka namams, viešbučiams, ligoninėms ar kitoms viešoms vietoms.
Automatinis jutiklių valdymas: bekontaktis rankų dezinfekavimo aparatas skirtas purškiti rankų dezinfekavimo priemonę arba alkoholį ir automatiškai dozuoti purškiklį, o tai leidžia greitai ir lengvai dezinfekuoti rankas ir pašalinti kryžminę taršą, užtikrinant optimalią rankų higieną.


| Prekės Nr.: | K9 Pro dvigubas |
| Produkto dydis: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Įtampa: | 5 V 2 A |
| Talpa: | 1200 ml |
| Matavimo atstumas: | 2–10 cm |
| Garso stiprumas: | 1–4 lygiai reguliuojami |
| Dozavimas: | 0,1–2 ml reguliuojamas |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis, trikojo stovas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Matavimo diapazonas: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Signalizacijos temperatūra: | Reguliuojamas |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Transliuojama 18 kalbų: | |
| Kinų, anglų, ispanų, japonų, portugalų, korėjiečių, vokiečių, prancūzų, rusų, italų, arabų, turkų, tailandiečių, kambodžiečių, indoneziečių, bengalų, hindi, vietnamiečių | |
| K9 Pro dvigubas paketas: | 1 vnt./spalvotoje dėžutėje; 9 vnt./dėžutėje |
| Vienoje spalvotoje dėžutėje yra: 1 x dozatorius, 1 x lašų surinkimo padėklas, 1 x vadovas, 1 x USB laidas, 2 x sieniniai varžtai. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49 x 495 x 35 cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Trikojo paketas: | 1 vnt./ruda dėžutė; 20 vnt./dėžutė |
| 71 x 38 x 32 cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.