Savybės
Automatinis jutiklių valdymas: bekontaktis rankų dezinfekavimo aparatas skirtas purškiti rankų dezinfekavimo priemonę arba alkoholį ir automatiškai dozuoti purškiklį, o tai leidžia greitai ir lengvai dezinfekuoti rankas ir pašalinti kryžminę taršą, užtikrinant optimalią rankų higieną.
Patogu ir higieniška: tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad įjungtumėte muilo dozatorių, taip veiksmingai išvengsite kryžminės infekcijos neliesdami muilo dozatoriaus. Tinka viešoms vietoms, tokioms kaip biurai, viešbučiai, ligoninės, medicinos įstaigos, mokyklos ir kt.
Specifikacija
| Prekės Nr.: | F1307 |
| Produkto dydis: | 120 x 120 x 260 mm |
| Spalva: | Balta |
| Talpa: | 1000 ml |
| Medžiaga: | 100 % gryno ABS inžinerinio plastiko |
| Butelis: | Daugkartinio pildymo |
| Produkto svoris: | 0,90 kg |
| Galia pagal: | 4 vnt. C dydžio baterijų arba 110 V / 220 V adapteris * Baterijos neįskaičiuotos |
| Įrengimas: | Sieninis / Grindų stovas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Naudojimo dozavimas: | 1 skysčio pompa: 1 ml kiekvieną kartą |
| 2 putų pompos: po 0,8 ml kiekvieną kartą | |
| 3 purškimų pompa: po 0,8 ml kiekvieną kartą | |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Pakavimas: | 1 vnt./ruda dėžutė; 15 vnt./dėžutė |
| Dėžutės dydis: | 65,5 x 41 x 29 cm |
| ŠV/GV: | 13,80/14,50 kg |
Pakuotės sąrašas:
Dozatorius x1
USB laidas x1
Rankinis x1
Sieniniai tvirtinimo varžtai x2
Atraminė sagtis x 1
Pastabos: baterijos ir USB adapteris į pakuotę neįeina
Kokybės užtikrinimas:
1. Kiekvieną gamybos procesą tikrina mūsų kokybės kontrolės komanda
2. Kokybę užtikrina profesionalus inžinierius
3. Patvirtinti CE, FCC, ROHS sertifikatai ir turi savarankiškai priklausančius patentus
Klientų aptarnavimas
1. Į jūsų užklausą, susijusią su mūsų produktais ar kaina, bus atsakyta per 24 valandas.
2. Nuolat informuoti savo klientus apie gamybos procesą ir prireikus padėti organizuoti kokybės patikrinimą.
3. Vienerių metų garantija ir atsakingas garantinis aptarnavimas.
4. Profesionali pardavimų ir inžinierių komanda, užtikrinanti gerą pirkimo patirtį.
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.