Vaizdo įrašas
Specifikacija
| Prekės Nr.: | DAZ-BOX |
| Produkto dydis: | 410 x 200 x 120 mm |
| Spalva: | Sidabras |
| Talpa: | 2500 ml |
| Medžiaga: | Metalas su milteliniu dažymu |
| Išdavimo laikas: | 0,2–0,5 s |
| Dozavimo atstumas | 1,5–3 colių |
| Įrengimas: | Stalinis / sieninis / grindų stovas |
| Siurblio tipas: | Lašinimas / purškimas / putos pasirinktinai |
| Elektros tiekimas 1: | Nuolatinės srovės elektra |
| Elektros tiekimas 2: | 4 * C dydžio baterijos |
| Ilgas baterijos veikimo laikas: | >30 000 ciklų |
| sertifikatas | CE, RoHS, FCC |
| Pakavimas: | 1 vnt./ruda dėžutė; 2 vnt./dėžutė |
| Dėžutės dydis: | 45,5 x 25 x 18,5 cm |
| ŠV/GV: | 2,80/3,15 kg |
| Pakavimo sąrašas | |
| dozatorius | 1 |
| USB laidas | 1 |
| Rankinis | 1 |
| Atraminė sagtis | 1 |
| Sieniniai tvirtinimo varžtai | 2 |

DUK
K: Ar prieš pateikdami užsakymą galime užsisakyti tik pavyzdžius testavimui?
A: Žinoma, pavyzdžių užsakymas mums priimtinas.
K: Kokį mokėjimo būdą priimate?
A: Standartinės sąlygos: T/T iš anksto. Didelė suma: akredityvas matant.
Nedidelė suma, pavyzdžiui, imties mokesčiai: „Paypal“ ir „Western Union“.
K: Kaip paprastai siunčiate prekes? Ir kiek laiko užtrunka pristatymas?
A: Pavyzdžių ir nedidelių užsakymų pristatymas greituoju transportu paprastai trunka 3–5 dienas. Didelių užsakymų atveju, jei reikia skubiai, prekes galime išsiųsti oru. Jei norite sutaupyti krovinių, galime jas išsiųsti jūra, tai trunka apie 30–50 dienų, priklausomai nuo jūsų kelionės tikslo.
K: Ar galiu padaryti mūsų logotipą ant gaminio ir pakuotės? Kaip turėčiau tai padaryti?
A: Pateikite didelės skiriamosios gebos LOGO failus ir reikalavimus, mes sukursime brėžinius, kuriuos galėsite patvirtinti. Gavę jūsų patvirtinimą, pagaminsime 2–3 pavyzdžius, kuriuos galėsite dar kartą patvirtinti.
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.