| Dydis | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Medžiaga | PP plastikas |
| Spalva | Balta |
| Talpa | 1000 ml |
| Maitinimo šaltinis | AA / 18650 baterijos ir USB elektros įkrovikliai |
| Įtraukti | dozatorius x1 |
| USB laidas x1 | |
| Rankinis x1 | |
| Atraminė sagtis x1 | |
| Sieniniai tvirtinimo varžtai x2 | |
| Lašėjimo padėklas x1 | |
| Piltuvėlis x1 | |
| Galinio dangtelio dėklas x1 | |
| Dėžutės kiekis | 12 vnt./dėžutėje |
| Pagrindinės dėžutės dydis | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Svoris | 12,2 kg/dėžutė |
| Pastabos | Baterijos ir USB adapteris į pakuotę neįeina |


Savybės:
Automatinis jutikliu valdomas: bekontaktis rankų dezinfekavimo muilo dozatorius skirtas rankų dezinfekavimo priemonei, geliui arba alkoholiui ir automatiškai dozuoja purškiklį, todėl rankas galima greitai ir lengvai dezinfekuoti bei išvengti kryžminio užteršimo.
Kelios vietos: jį galima pastatyti ant stalo, taip pat pritvirtinti prie sienos ar trikojo, todėl patogu naudoti skirtingose vietose.
Maitinamas baterijomis ir įkraunamas: šis alkoholio muilo dozatorius maitinamas 4 AA arba 2 18650 baterijomis, taip pat gali būti maitinamas C tipo kabeliu. (Įkrovimo adapteris ir baterijos nepridedamos.)
Patogu ir higieniška: tiesiog padėkite ranką po jutikliu, kad įjungtumėte dozatorių, taip veiksmingai išvengsite kryžminės infekcijos. Tinka viešoms vietoms, tokioms kaip biurai, viešbučiai, ligoninės, medicinos įstaigos, mokyklos ir kt.
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.