Vaizdo įrašas
Specifikacija
| Prekės Nr.: | „K9 Pro Plus“ su „Wi-Fi“, sukurta „Tuya App“ |
| Produkto dydis: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Įtampa: | 5 V 2 A |
| Talpa: | 1200 ml |
| Matavimo atstumas: | 2–10 cm |
| Garso stiprumas: | 1–4 lygiai reguliuojami |
| Dozavimas: | 0,1–2 ml reguliuojamas |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis, trikojo stovas |
| Siurblio tipas: | Pasirinktinai (purškimo / lašinimo / putų pompa) |
| Matavimo diapazonas: | 30 ℃–39 ℃ (86 ℉–102,2 ℉) |
| Signalizacijos temperatūra: | Reguliuojamas |
| Sertifikatas: | CE, ROHS, FCC |
| Transliuojama 18 kalbų: | |
| Kinų, anglų, ispanų, japonų, portugalų, korėjiečių, vokiečių, prancūzų, rusų, italų, arabų, turkų, tailandiečių, kambodžiečių, indoneziečių, bengalų, hindi, vietnamiečių | |
| Pakavimas: | 1 vnt./spalvotoje dėžutėje; 9 vnt./dėžutėje |
| Spalvų dėžutė apima: | 1 x dozatorius, 1 x lašų surinkimo padėklas, 1 x vadovas, 1 x USB laidas, 2 x sieniniai varžtai. |
| Spalvotos dėžutės dydis: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dėžutės dydis: | 49 x 495 x 36 cm |
| ŠV/GV: | 9,45/11,60 kg |
| Privalumai: | |
| * Perjungti kalbas | * Reguliuojama dozė |
| * Reguliuojamas garso lygis | * Įrašykite temperatūros matavimo duomenis |
| * Talpos nustatymas | * Viena programėlė gali valdyti kelias funkcijas |

Automatinis jutikliu valdomas: šis bekontaktis rankų dezinfekavimo priemonės dozatorius skirtas purškiti rankų dezinfekavimo priemonę arba alkoholį ir automatiškai dozuoti purškiklį, o tai leidžia greitai ir lengvai dezinfekuoti rankas ir pašalinti kryžminę taršą, užtikrinant optimalią rankų higieną.
Sieninis stilius: prie sienos montuojamas muilo dozatorius puikiai tinka norint išlaikyti stalviršį tvarkingą.
Maitinamas baterijomis ir įkraunamas: šis alkoholio muilo dozatorius veikia su baterijomis, taip pat gali būti maitinamas adapteriu. (Įkrovimo adapteris ir baterijos nėra komplekte)
Yra belaidis internetas: jį palaiko „Tuya“ programėlė, kurią galite atsisiųsti iš savo mobiliųjų telefonų. Su ja galite lengvai ir patogiai valdyti visas funkcijas.
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.