„Siweiyi“ automatinis oro kvapų dozatorius yra standartinio dydžio, baterijomis maitinamas dozatorius, kuris automatiškai išpurškia aerozolinius purškalus užprogramuotais intervalais. Jis efektyviausiai veikia, kai yra sumontuotas ant sienos bent septynių pėdų aukštyje virš grindų.
| Prekės Nr.: | ADS05 |
| Produkto dydis: | 212 x 90 x 90 mm |
| Spalva: | Balta |
| Medžiaga: | PP |
| Produkto svoris: | 185 g |
| Intervalo laikas: | 5 / 15 / 30 minučių (reguliuojama) |
| Maitinimo šaltinis: | 2 x AA baterijos (nepridedamos) |
| Dozavimas: | 0,1 ml |
| Įrengimas: | Tvirtinamas prie sienos, stalinis |
| Suderinamas aerozolių tūris: | 300 ml |
| Suderinamas aerozolio dydis (aukštis x skersmuo): | Maždaug 14 x 6,5 cm |
| Taikymas: | namų vonios kambarys, viešasis tualetas, viešbutis, restoranas ir kt. |
| Į komplektą įeina:: | 1 x automatinis aerozolių dozatorius (baterijos ir aerozolis nepridedami) |
| Sertifikatas: | CE, ROHS |
| Pakavimas: | 24 vnt./dėžutėje |
| Dėžutės dydis: | 50 x 38 x 22 cm |
| ŠV/GV: | 4,39/4,98 kg |
Nuo pat įkūrimo mūsų gamykla kuria aukščiausios klasės produktus, laikydamasi principo
kokybė pirmiausia. Mūsų produktai pelnė puikią reputaciją pramonėje ir yra vertinami dėl savo patikimumo tarp naujų ir senų klientų.